Pisanie prac opinie - jak znaleźć wiarygodne opinie o serwisach
26 lutego 2020
Pisanie prac opinie - jak znaleźć wiarygodne opinie

Napisanie pracy licencjackiej lub magisterskiej jest dla każdego studenta bardzo dużym wyzwaniem. Wielu z nich korzysta z osób prywatnych lub firm, które zajmują się pomocą w pisaniu prac. Bardzo ważne jest sprawdzenie opinii o serwisie, który oferuje pomoc w pisaniu prac.

 

Pisanie prac opinie - czy sprawdzać?

 

W sieci działa wiele serwisów podszywających się pod prawdziwe firmy, więc nie każdy z nich gwarantuje, że  pracują tam doświadczeni redaktorzy i że praca studenta nie będzie plagiatem. Z tego powodu warto skorzystać z opinii o serwisach piszących prace i wybrać serwis, który poleca wielu studentów. Student decydując się na skorzystanie z pomocy osób lub serwisu zajmującego się pomocą w pisaniu prac, powinien mieć świadomość tego, że może stać się ofiarą oszustwa. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z opinii na temat pisania prac.

 

Wiarygodność opinii

 

Ważna jest jakość opinii. Jeśli firma posiada wiele pozytywnych opinii w różnych źródłach, jest szansa, że student nie zostanie oszukany. Tych źródeł musi być jednak kilka i muszą one być wiarygodne, gdyż często osoby piszące prace same robią sobie autoreklamę. Firmy można sprawdzić na CEIDG, o czym pisaliśmy w innych artykułach (zobacz), więc już sam fakt, że firma jest zarejestrowana podnosi jej wiarygodność. Osób prywatnych w ten sposób nie da się sprawdzić.  Nie należy też kierować się kierować pozytywnymi opiniami na forum, czy Facebooku w stylu „polecam panią X”, gdyż najprawdopodobniej pani X poleca sama siebie z fałszywego profilu.

 

Ważniejszy jest zatem brak opinii negatywnych. Studenci ostrzegają się nawzajem w Internecie i polecają sprawdzone firmy. W sieci  łatwo można znaleźć serwisy, które zajmują się zbieraniem opinii na temat firm zajmujących się pomocą w pisaniu prac licencjackich i magisterskich. Dlatego znacznie bardziej wiarygodne są opinie z takich portali jak Doradca Studenta, czy Ceneo, gdzie opinie mogą dodawać jedynie zweryfikowani klienci. Dobry obraz sytuacji dają też fora (wiarygodne fora można sprawdzić tutaj lub tutaj)

Przestrzegamy przed oszustami i zachęcamy do skorzystania ze sprawdzonego serwisu, polecanego na przykład przez organizacje konsumenckie, jak nasza, aby mieć pewność, że pomoc w pisaniu będzie rzetelna.

 

Polecana oferta:

.

 

słowa kluczowe – pisanie prac opinie, opinie o serwisach piszących prace, oszustwa, oszustwo, ostrzeżenia i opinie na temat pisania prac

Pisanie prac opinie - jak sprawdzić?

Pisanie prac opinie rankingi polecane

Doradca Studenta

Pisanie prac opinie, rankingi

Strona główna | O nas | Rankingi | Porady | Kontakt

 

Pisanie prac opinie rankingi polecane