Strona główna | O nas | Rankingi | Porady | Kontakt

 

Pisanie prac - rankingi,

opinie

KONTAKT

Doradca Studenta

JSA - jak uniknąć plagiatu

Od 1 stycznia JSA zastąpił stary, sprawdzony Plagiat.pl. I wszyscy zaczęli narzekać: promotorzy, bo muszą ręcznie usuwać wszelkie zapożyczenia uprawnione, co jest bardzo pracochłonne. Studenci również nie są zadowoleni - JSA często daje fałszywie dodatnie wyniki. Zwykle ma to miejsce wtedy, kiedy promotor nie obsłużył poprawnie wgrania pracy do systemu - czytaj: nie chciało mu się uzupełniać każdego zapożyczenia uprawnionego, co należy do jego obowiązków... Przykre, ale częste. Co zatem mają zrobić studenci?

 

Najlepiej pisać pracę tylko i wyłącznie własnymi słowami. Definicje i przegląd literatury jednak muszą się w niej znaleźć, trzeba więc je jakoś sparafrazować i opisać przypisem. Ciekawy przykład jak sobie z tym poradzić, znajdziecie tutaj:  antyplagiat

 

Sprawdzona, bezpieczna oferta

.

Zobacz inne artykuły:

 

Prace po 12 zł/strona - horror w JSA

Tanie prace – jak osoby prywatne oszukują klientów. Horror raportu JSA

Pisanie prac - opinie o osobach prywatnych

Ratunku! Zostałem oszukany!

 

Opinie o osobach prywatnych piszących prace. Pisanie prac – anonimowo. Czy warto? Dlaczego osoby piszące prace ukrywają swoje prawdziwe dane? Jak sprawdzić osobę oferującą pisanie prac? Czy warto korzystać z ofert pisania prac osób prywatnych?
20 września 2018
Pisanie prac opinie - jak znaleźć wiarygodne opinie o serwisach